Nástavby na vozidla

Provádíme výrobu a montáže nástaveb na užitkové a nákladní automobily. Jedná se zejména o montáže hydraulických nakládacích jeřábů (spediční i lesnické), hákových a řetězových nosičů kontejnerů, valníkové, skříňové, klanicové a speciální nástavby a montáže hydraulických zvedacích čel.

Kromě vlastních montáží nástaveb provádíme i záruční a pozáruční servis těchto zařízení a to od běžných pravidelných servisních prohlídek až po celkové generální opravy.

Servis a opravy provádíme na všechny běžně dostupné značky hydraulických nakládacích jeřábů a plošin. Jsme autorizovaným servisním střediskem značky PALFINGER a DHOLLANDIA.

Pro nástavby zdvihacích jeřábů firma disponuje oprávněním pro montáže a opravy vyhrazených zdvihacích zařízení.

Všechny naše montáže a nástavby jsou schváleny Ministerstvem dopravy ČR. V případě atypické montáže nástavby provádíme individuální schválení včetně potřebných zkoušek. Vlastníme oprávnění pro montáže vyhrazených zdvihacích zařízení vystavené od Technické inspekce ČR.

V rámci těchto služeb také provádíme poradenství v oblasti zdvihacích zařízení, revize zdvihacích zařízení a školení jeřábníků a vazačů v návaznosti na systém bezpečné práce.